Skype nefunguje na starších systémech a nekomunikuje se staršími verzemi programu

Komunikační systém odmítá pracovat se staršími verzemi programu Skype

skype42linux

Skype také už nelze provozovat na starších verzích OS Android 2.2 nebo Mac OS X 10.4 Tiger, Windows 7 Phone, …

https://support.skype.com/en/faq/FA34494/is-skype-for-android-being-discontinued-on-android-2-2-and-below

We want everyone to experience the best Skype has to offer – from enhanced quality to better reliability to the latest security updates – and the newest version of Skype is the way to do that. So everyone can benefit from the latest improvements, we sometimes retire older versions of Skype across all platforms, including mobile devices. For that reason, we are permanently retiring all Skype apps for Android 2.2 and below.

As a result, within the next few weeks, you’ll no longer be able to sign in and use Skype on any Android 2.2 and below devices. You will still be able to use Skype on your desktop computer or laptop, a variety of mobile devices, or even an Xbox One. The latest versions of Skype for all supported devices are available here.

….

For that reason, we are permanently retiring all Skype apps for Mac OS X 10.4 (Tiger) and below as well as all Skype apps running on PowerPC architecture.

Skype will no longer be available in any form on Windows Phone 7.

Microsoft nás tak nutí aktualizovat na nejnovější a bezpečnější verze programu – a to je dobře 🙂

2 komentáře u „Skype nefunguje na starších systémech a nekomunikuje se staršími verzemi programu

  1. Osobně si myslím, že strategie a úmysl jsou jasně deklarovány: na starších verzích operačních systémů (Windows, Android, MacOS X) Skype nepoužívejte, není to bezpečné. V ostatních případech použijte nejnovější verzi. A navíc stále zadarmo 🙂

  2. a to je dobře – píše paní na webu, jsem už stará a Skype mi stále nefunguje… Ms rozhodl, že kontakt s rodinou nepotřebuje – za ni a bez ní.
    KDE JE CHYBA?
    V komunikaci. Ve způsobu. V omezování rozsahu a funkcí bez uvedení jasné strategie a úmysl, kam až chce MS pro své peníze dojít. Všichni okolo mne mají dlouhotrvající problémy se Skypem a hledají a už i nacházejí jiné alternativy. Skype byl dobrý, ne, moc dobrý už před 8-mi lety. To co se děje je velmi nedobrá ukázka chybně zvládnutého přechodu na nový model používání bez komunikace s uživateli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *