Čtěte s radostí

Stovky knih v kapse, svoboda a radost ze čtení. To jsou hlavní přednosti čteček e-knih. Na českém trhu se představuje čtečka inkBOOK Prime HD s šestipalcovým dotykovým displejem FlatGlass s technologií E Ink Carta, technologií Rapid Refresh či otevřeným operačním systémem Android s lokalizovaným prostředím.

 

Čtečka inkBOOK Prime HD má ergonomický design, kompaktní rozměry (159 × 114× 9 mm) a nízkou hmotnost (165 g). Nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, včetně úpravy jasu displeje a teploty podsvícení. Jednoduše lze měnit velikost písma, styly nebo orientaci displeje. S textem lze dále pracovat, vkládat poznámky, kopírovat jej, vkládat záložky. Kapacitu lze rozšířit microSD kartou (až o 32 GB). Programovatelná boční tlačítka umožňují individuální nastavení funkcí.

Podporována je většina textových formátů a formátů elektronických publikací. InkBOOK patří mezi nejotevřenější elektronické čtečky na trhu, které fungují na základě operačního systému Android. Ke všem oblíbeným knihkupectvím se může uživatel připojit během několika sekund. Výbavu čtečky lze rovněž rozšiřovat aplikacemi.

Zařízení používá displej FlatGlass s technologií E Ink Carta s rozlišením 300 DPI, který zajistí ideální čitelnost textu i na přímém slunci, ale současně nebude oslňovat za tmy. Dotykový displej umožňuje jednoduché ovládání usnadňující čtení a používání. Poslední knížky, aplikace nebo dokumenty lze znovu spustit jediným klepnutím.

Čtečka nabízí Wi-Fi připojení k internetu a má rozhraní microUSB. Novinku napájí baterie s kapacitou 2 000 mAh s dostatkem energie až pro tři týdny používání.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok