Perfektní společník, kterého ocení zejména hráči

Logitech G, značka společnosti Logitech, představil výsledek nejnovějšího vývoje svojí nejprodávanější myši – bezdrátovou herní myš G502 LIGHTSPEED. Novinka vznikla kombinací osvědčeného designu, který si získal spoustu příznivců, s rychlou a spolehlivou technologií bezdrátového připojení.

Myš spojuje moderní technologie s nadčasovým designem. Inovována byla mechanická i elektronická konstrukce a vznikl tak komplexní systém obsahující technologii bezdrátového přenosu LIGHTSPEED, bezdrátové nabíjení POWERPLAY i optický senzor HERO 16K. Výsledkem je herní myš, která se stane přirozeným prodloužením ruky a umožní splynout s herním světem.

G502 LIGHTSPEED má navenek dobře známý vzhled. Myš byla navržena s důrazem na vysokou přesnost a ovladatelnost, a její vylepšená konstrukce s tenkými stěnami poskytuje větší prostor pro vestavění nejmodernějších technologií bez újmy na odolnosti, životnosti či kvalitě zařízení. Všech 11 programovatelných tlačítek lze nastavit pomocí softwaru Logitech G HUB na provádění jednotlivých akcí nebo přiřazených maker. U kolečka lze přepínat mezi režimy pro přesné nebo rychlé rolování.

Ke komfortnímu úchopu přispívají texturované pryžové boční úchyty a přizpůsobení pro ovládání pravou rukou. S úpravou hmotnosti a vyvážení pomůže vyvažovacím systémem se šesti závažími.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok