NVIDIA GeForce RTX ve variantě Max-Q a procesorem Intel Core i7 osmé generace.

Ultratenký herní notebook s grafikami NVIDIA GeForce RTX

Republic of Gamers (ROG), herní značka společnosti ASUS, uvedla na český trh ultratenký notebook Zephyrus S (GX701) s novými grafickými kartami řady

 

ROG Zephyrus S (GX701) disponuje 17,3" displejem s obnovovací frekvencí 144Hz a panelem s tenkým rámečkem. Displej s certifikací PANTONE Validated je vhodný pro nejnovější hry nebo tvorbu grafiky či editaci fotek a videí. Notebook si i přes přítomnost výkonných komponent zachovává štíhlý profil a kompaktní rozměry na úrovni 15,6" modelů.

 

Novinka obsahuje procesor Intel Core i7-8750H a nabízí až 24 GB operační paměti DDR4-2666. O ukládání dat se stará 1TB NVMe SSD. Novinku lze napájet buď přes rozhraní USB-C, nebo klasický vstup DC. Port USB-C je schopen napájet i externí monitor (DisplayPort 1.4). Bezdrátové připojení je zajištěno díky Wi-Fi 5 s 2x2 MU-MIMO.

U takto tenkého a výkonného notebooku je velmi důležité chlazení. Systém Active Aerodynamic System dokáže při otevření víka zvýšit objem nasávaného vzduchu, čímž se zvýší průtok vzduchu ve srovnání s tradičními konstrukcemi. Další vzduch je přiváděn přes otvory nad klávesnicí a dva ventilátory jej pohánějí přes čtyři chladiče a odvzdušňovací otvory.

Klávesnice umístěná zcela vpředu ponechává více prostoru pro ventilátory, a přesouvá ruce uživatelů dál od teplejších oblastí kolem CPU a GPU. Povrchové teploty na klávesnici jsou mnohem nižší než u tradičních konstrukcí, zejména po hodinách hraní. Každá klávesa je navíc osvětlena nezávislou RGB LED diodou.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok