Přichází nová generace počítačů HP Pavilion x360

Nejčerstvější přírůstky do rodiny zařízení HP Pavilion x360 přinášejí prvky známé z prémiových zařízení HP, jako trojrozměrnou kovovou základnu klávesnice, elegantní barevné varianty, ale i výrazně vyšší výkon a výběr z grafických karet, za cenu dostupnou i běžným uživatelům.

Novinky z řady HP Pavilion dostaly nové barvy (dostupné u vybraných modelů) včetně elegantní bledě modré, světle zlaté a stříbrné. Displeje, mající na třech stranách pouze miniaturní rámečky, a zkosené hrany šasi, připomínající tvarem přesýpací hodiny, usnadňují uživateli otevírání zařízení.

Přihlašování pomocí Windows Hello urychlí volitelná čtečka otisků prstů, která se nyní přesunula pod klávesnici. Skvělou funkcí při kreslení nebo editaci dokumentů je potom podpora simultánního použití pera a dotyku. Ve výbavě tradičně nechybí ani audio od Bang & Olufsen posílené funkcí HP Audio Boost.

HP Pavilion x360 14 nyní nabízí vyšší výkon – na výběr je z grafických karet Nvidia GeForce MX130 a MX250, 8. generace procesorů Intel až po Intel Core i7, širokého výběru duálních úložišť a až 16GB pamětí. To vše doplňuje téměř 11hodinová výdrž na baterii.

HP Pavilion x360 15 se uplatní při práci i při zábavě. Napomáhá tomu výběr z HD nebo Full HD displejů, numerická klávesnice, 8. generace procesorů Intel až po Intel Core i7 a samostatná grafika Radeon 535.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok