Cenově dostupný komfort s všestranným využitím

Herní myš Genesis Xenon 330 je dobrou volbou pro hráče, kteří očekávají vlastnosti jako zvýšena odolnost, komfortní používání, přesný senzor nebo moderní vzhled. Uživatelé ocení například i pokročilý software, RGB podsvícení, sedm programovatelných tlačítek a v neposlední řadě i ergonomický tvar.


Myš Genesis Xenon 330 je vybavena optickým snímačem PAW3212 s maximálním rozlišením 4 000 DPI. DPI lze měnit v šesti úrovních – pro změnu rozlišení má myš vyhrazena dvě tlačítka v horní části. Tato tlačítka jsou navíc dále programovatelná a lze jim přiřadit například funkci přepínání mezi herními profily. Odezva 2 ms zaručuje, že myš bez prodlevy vykoná každý povel i při těch nejrychlejších změnách pohybu nebo zmáčknutí spouště.

K dispozici je software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkcí a přizpůsobit myš požadavkům uživatele. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechna nastavení i v případě připojení do jiného počítače. Software nabízí také možnost nastavení jedenácti režimů podsvícení. U některých lze navíc zvolit barvy z palety RGB (16 milionů barev). Pro ovládání změny podsvícení má myš tlačítko umístěné ve spodní části, které umožňuje změnu režimu podsvícení jediným kliknutím bez nutnosti použití softwaru.


Myš je, stejně jako ostatní produkty značky Genesis, vyrobena z kvalitních komponent a odolných materiálů. To potvrzují například spínače hlavních tlačítek s živostností až deset miliónů kliků. Tělo je ergonomicky tvarované pro pevné uchopení a maximální pohodlí během dlouhého používání. Uživatelé také ocení speciální podpěrku na levém boku myši určenou pro palec. Palec se tak neotírá o podložku a práce s myší je tak komfortnější

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok