Pokročilé úložiště pro náročné firemní klienty

 

Společnost QNAP představila úložiště NAS TDS-16489U R2 nové generace vybavené duálními procesory Intel Xeon a duálním operačním systémem. Uživatelé mohou využívat výhod systému QES založeného na ZFS pro podniky, což představuje efektivní a spolehlivé úložiště pro kritické úlohy, nebo si nainstalovat systém QTS pro aplikace s virtuálními počítači, nejrůznější programy a úložištěm s automatickým vrstvením.

Díky specifickému návrhu je model TDS-16489U R2 vybaven dvěma procesory Intel Xeon, třemi nezávislými řadiči SAS 12 Gb/s a až 1 TB čtyřkanálové paměti. Čtyři porty 10 GbE SFP+ podporují aplikace náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a rychlé zálohování/obnovení. Čtyři sloty PCIe Gen3 umožňují flexibilní rozšíření pro až 40 GbE NIC, grafické karty, karty QM2, 12 Gb/s SAS HBA nebo FibreChannel. Model TDS-16489U R2 nabízí další čtyři sloty na 2,5″ disky v zadní části a podporuje tak ukládání do SSD cache.

Model TDS-16489U R2 se dodává s předinstalovaným systémem QES a podporuje celou řadu funkcí na základě ZFS pro ochranu a obnovení dat, včetně koncových kontrolních součtů pro zjišťování a opravu poškození dat, téměř neomezených snímků pro jednotku iSCSI LUN a sdílené složky a SnapSync pro zrychlení vzdálených záloh. Aplikace SnapSync rovněž podporuje nástroj VMware Site Recovery Manager pro vzdálené zálohování a řešení obnovení virtuálních aplikací po havárii na podnikové úrovni.

QNAP TDS-16489U R2 se systémem QTS funguje jako komplexní řešení NAS. Slouží nejen jako ideální virtuální úložiště (podporuje VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a Windows Server 2016), ale dokáže také hostovat virtuální počítače a kontejnery. Uživatelé mohou efektivně dokončovat plány zálohování pomocí Hybrid BackupSync, snímků svazků/jednotek LUN a záloh virtuálních počítačů.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok