Notebook se dvěma displeji

Asus ZenBook Pro Duo je zajímavý notebook se dvěma displeji a netradičním způsobem ovládání. Nabízí i vysoký výkon.

Na český trh se dostává notebook Asus ZenBook Pro Duo se dvěma displeji. Hlavní 15,6palcový dotykový panel doplňuje ještě sekundární 14palcový zobrazovač ScreenPad Plus, který nabízí kreativní možnosti a způsoby ovládání. Vestavěný software ScreenXpert obsahuje řadu aplikací a nástrojů, které uživatelům umožňují využít výhod a funkce sekundárního displeje ScreenPad Plus.

Vysoký výkon notebooku, zajišťuje procesor Intel Core i7 deváté generace v kombinaci s 16 GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060. Tuto sestavu obohacuje rychlé SSD úložiště s kapacitou 512 TB.

Hlavní 15,6palcový displej je typu OLED a má s rozlišení 4K UHD (3840 x 2160). Druhý ScreenPad Plus má rozlišení 3840 x 1100. Notebooku nechybí ani touchpad NumberPad plnící i funkci virtuálního klávesnicového numerického bloku. Hlavní displej má efektní bezrámečkový design s minimálními okraji po všech čtyřech stranách panelu.  

ScreenPad Plus

Druhý displej ScreenPad Plus lze použít jako jakýkoli standardní druhý displej v rámci systému Windows, tedy k zobrazení vizuálního obsahu. Současně ale nabízí mnoho funkcí a nástrojů šetřících čas během práce. Ty jsou součástí ovládacího softwaru ScreenXpert, který dokáže zjednodušit správu více oken a aplikací. Patří k nim rychlé ovládací prvky, jako jsou Spouštěč aplikací, ViewMax a Navigátor aplikacemi, jež umožňují intuitivní interakce a snadné vzájemné porovnání zobrazení na hlavním displeji a na displeji ScreenPad Plus.

Na displej ScreenPad Plus lze také přetáhnout samostatné aplikace, panely nástrojů nebo nabídky, a zvětšit tak pracovní prostor na hlavním displeji. Přibalený stylus (nebo jakýkoli jiný aktivní stylus) je vhodný pro psaní nebo kreslení na obrazovce ScreenPad Plus.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok