CorelDRAW přináší řadu novinek včetně verze pro Mac a webového editoru

Sada CorelDRAW Graphics Suite byla doplněna o inovovanou verzi pro Windows a kompletně novou sadu pro tvorbu grafických návrhů vytvořenou specificky pro macOS. Oba balíčky zahrnují i aplikaci CorelDRAW.app pro tvorbu grafických návrhů na cestách.

Profesionální grafici i další uživatelé mají nyní přístup k aktualizované verzi softwaru pro tvorbu vektorové grafiky, profesionálním nástrojům pro úpravu fotografií, širokým možnostem výstupu a nástrojům pro kreslení využívajícím umělou inteligenci.

CorelDRAW Graphics Suite 2019 na trh přichází i ve variantě navržené specificky pro počítače Mac. Novinka zahrnuje širokou sadu všestranných aplikací, které pomohou vyjádřit jedinečný styl a zaujmout klienty. Aplikace CorelDRAW poslouží pro vektorové grafické návrhy, ilustrace a sazbu, aplikace Corel PHOTO-PAINT pro úpravu fotografií, Corel Font Manager pro indexování a organizaci knihoven písem, AfterShot 3 HDR pro zpracovávání souborů ve formátu RAW, aplikaci CorelDRAW.app pro vzdálený přístup ke grafickým nástrojům a mnoho dalšího.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 pro Windows nabízí širokou škálu nových funkcí, které pomohou vytvářet vektorové návrhy s ještě větší přesností a kreativní svobodou. Mezi hlavní novinky patří přepracovaný ukotvitelný panel Objekty nabízející přímou kontrolu nad strukturou dokumentu a rychlý přístup k jeho prvkům umožňující zrychlení projektů, nedestruktivní efekty umožňující upravovat vektorové i rastrové objekty beze změn původního souboru, pracovní postupy přesné na pixel nebo např. moderní šablony.

Obě varianty zahrnují přístup k webové aplikaci CorelDRAW.app umožňující pracovat a prezentovat i na cestách.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok