Konferenční kamery s širokými možnostmi

 

Huddly jsou inteligentní (web)kamery stejnojmenné norské společnosti. Nejde však „jen“ o běžné webkamery, což dokazují svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, kamery Huddly jsou ale stále „nové“ – jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou softwarově updatovatelné.

Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje to, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné držet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti i do stávajících produktů.

Kamery jsou kombinací kvalitního hardwaru, silné softwarové platformy a zapojení prvků umělé inteligence, takže nabízejí i pokročilé analytické funkce. Jsou navržené tak, aby dokázaly průběžně vylepšovat své možnosti. Kamery jsou flexibilní, snadno použitelné a lze je bez problémů integrovat do stávajících řešení.

Huddly IQ dokáže například vidět i chápat okolní prostředí, a díky zabudovanému neuronovému procesoru na něj v reálném čase reagovat. Průběžně detekuje osoby, které se účastní jednání, a zaostřuje na ně. Odpadá tak potřeba kameru v průběhu schůze obsluhovat a lidé se tak mohou koncentrovat bez dalších rušivých vlivů. Huddly IQ také pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou využívány jejich jednací prostory – díky nástroji Huddly InSights API mají k dispozici kvalitní analytická data.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok