Avast Omni chrání chytré domácnosti

Avast Omni poskytne uživatelům ochranu a přehled o všech připojených domácích i mobilních zařízeních prostřednictvím kombinovaného hardwarového a softwarového řešení. Snadno se připojí k domácímu routeru a nijak neovlivní výkon Wi-Fi sítě.

„Je velký nepoměr mezi tím, jak technologické společnosti dodávají chytrá zařízení, a jak je lidé skutečně používají. Až doposud bylo na každém spotřebiteli, aby si zajistil bezpečnost jednotlivých připojených online zařízení,” vysvětlil nastupující CEO a prezident spotřebitelské divize Avastu Ondřej Vlček a doplnil: „Abychom lidem s tímto problémem pomohli, vytvořili jsme Avast Omni. Je to použitím jednoduché, a přitom komplexní řešení, díky kterému mohou lidé snadno spravovat bezpečnost a soukromí svých domácích sítí a připojených zařízení.“

Mezi hlavní funkce Avast Omni patří:

  • Ochrana domácí sítě: Uživatelé mohou zjistit, kteří lidé a jaká zařízení jsou připojena k jejich domácí síti. Avast Omni zobrazuje výstrahy, pokud je na kterémkoli zařízení zjištěna neobvyklá aktivita, a blokuje útoky na všechna zařízení. Připojuje se přímo k domácímu routeru, což znamená, že uživatelé nemusejí svůj stávající router vyměňovat a nebudou ani muset dělat kompromisy při případném výběru nového routeru.
  • Mobilní bezpečnost: Antivirová ochrana Avast se přirozeně rozšiřuje i na mobilní zařízení, včetně platforem PC, Mac, Android a iOS, a zajišťuje tak bezpečí i mimo domov.
  • Rodičovská kontrola: Rodiče mohou filtrovat obsah a aplikace, ke kterým mají děti přístup, včetně různých sociálních sítí a videí. Mohou také kdykoliv pozastavit hraní her nebo připojení k internetu. Geolokační služby pak pomáhají chránit děti například tak, že umožňují nastavit upozornění na to, když odejdou nebo přijdou na určitá místa.
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok