Software od firmy Cognex analyzuje snímky na základě hlubokého učení

Software VisionPro ViDi v sobě spojuje výkon umělé inteligence se strojovým viděním pro řešení i těch nejsložitějších výrobních aplikací. Cognex jej nyní uvolnil k celosvětovému použití.

Společnost Cognex Corporation, jednička v oblasti strojového vidění a průmyslového čtení kódů, oznámila celosvětovou dostupnost VisionPro ViDi, softwaru pro analyzování snímků na základě hlubokého učení optimalizovaného pro automatizaci ve výrobních závodech. VisionPro ViDi v sobě spojuje umělou inteligenci se špičkovým softwarem strojového vidění VisionPro společnosti Cognex pro řešení i těch nejnáročnějších výrobních aplikací.

Výrobci často provádí komplexní kontroly ručně kvůli nepředvídatelným vadám a odchylkám, jejichž programování a dodržování je při použití tradičního strojového vidění příliš obtížné. Produkt VisionPro ViDi v sobě kombinuje schopnosti lidské vizuální kontroly se spolehlivostí, opakovatelností a rychlostí automatizovaného systému za účelem řešení aplikací, jejichž automatizace byla dříve považována za obtížnou.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok