Kompaktní bezzrcadlovka pro náročné

Malá a lehká full-frame bezzrcadlovka Canon EOS RP cílí na pokročilé amatéry. Fotoaparát je ideálním přístrojem pro cestovní, krajinářskou a portrétní fotografii i filmovou tvorbu. Jako nejmenší a nejlehčí fotoaparát svého druhu s výměnnými objektivy v historii Canonu přináší snadné používání a kvalitní obraz.

Srdcem EOS RP je full-frame snímač CMOS s rozlišením 26,2 megapixelů doplněný nejnovějším obrazovým procesorem Canon DIGIC 8. Přenosný a praktický EOS RP je dosud nejlehčí a cenově nejdostupnější full-frame digitální fotoaparát s výměnnými objektivy v portfoliu Canonu. Univerzálnost EOS RP zvyšuje i stabilizace obrazu DualSensing IS, která snižuje chvění při focení z ruky, a scénický režim tichého fotografování. Součástí výbavy je bajonet RF s průměrem 54 mm, 12pinovým komunikačním systémem a krátkým zadním zaostřováním.

Ovládání vychází z tradice modelů systému EOS – je tedy jednoduché, komfortní a pro mnohé uživatele dobře známé. Nechybí tedy přizpůsobitelné ovládací prvky, scénické režimy, rukojeť ve stylu systému EOS, otočný dotykový displej nebo elektronický OLED hledáček.

Systém automatického zaostřování s duálními pixely CMOS se může pochlubit rychlým ostřením (0,05 sekundy) a možností výběru z až 4 779 pozic AF v široké oblasti záběru.

EOS RP přináší široké možnosti i tvůrcům videoobsahu – umožňuje natáčet videa v rozlišení 4K rychlostí 25 snímků za sekundu a v rozlišení Full HD rychlostí 60 snímků za sekundu.

Technologie Bluetooth a Wi-Fi umožňují snadnější pořizování i sdílení snímků. Prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu lze vzdáleně fotit i natáčet videa.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok