Univerzál (hlavně) na doma

Světově první 4K DLP projektor pro domácí kino pokrývající barevný prostor DCI-P3 garantuje dlouhou životnost a barevnou stálost díky integraci technologií CinematicColor a HDR-Pro a individuální kalibraci každého modelu.

BenQ W2700 nabízí 4K rozlišení 3 840 x 2 160 obrazových bodů a celkem 8,3 milionu pixelů pro každý snímek. Využívá optimalizovaný 4K optický systém se šesti segmenty skládající se z deseti celoskleněných objektivů pro bezproblémový průchod světla a výslednou kvalitu obrazu.

Od konkurence se odlišuje pokrytím barevného prostoru DCI-P3. Barevný standard využívaný v kinematografickém průmyslu vytváří ideální prostředí pro sledování 4K Blu-ray obsahu s autentickými barvami, takovými, jaké zamýšleli samotní tvůrci. Integrovaná exkluzivní technologie BenQ CinematicColor umocňuje kvalitu obrazu, která je dále podpořena 95% pokrytím barevného prostoru DCI-P3, 100% Rec.709 a doložena příslušnými kalibračními zprávami včetně přesnosti Delta E≤3.

Výbavu projektoru doplňuje technologie BenQ HDR-PRO optimalizovaná pro projekci. Podporuje formáty HDR10 a HLG a zahrnuje speciální techniky úpravy barev, aby poskytla vynikající jas a kontrast ruku v ruce s celkovou optimalizací obrazu pro maximální přirozenost a hloubku scén ve 4K rozlišení.

Dalšími sofistikovanými technologiemi jsou CinemaMaster Video+ a CinemaMaster Audio+ 2 pro vylepšení zvuku a obrazu. Široké možnosti instalace projektoru podtrhují projekce na krátkou vzdálenost, 1,3x zoom a vertikální lens shift.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok