Řada moto g7 je připravena k podnikání


Modelová řada moto g7 společnosti Motorola je nyní součástí programu Android Enterprise Recommended. Tato pečeť garantuje, že zařízení moto g7 splňují přísné požadavky definované společností Google, aby vyhovovaly dnešním byznys potřebám.

Mezi klíčové požadavky na zařízení „Android Enterprise Recommended“ patří minimální hardwarové požadavky, podpora hromadného nasazení a doručení bezpečnostních aktualizací systému Android do 90 dnů od vydání společností Google.

Model Moto g7 power byl navržen tak, aby řešil nejdůležitější problém se smartphony: životnost baterie. Obsahuje totiž vysokokapacitní 5 000 mAh baterii s výdrží více než 60 hodin na jedno nabití. Když je třeba doplnit energii, s nabíjením TurboPower je možné získat hodiny výdrže již po několika minutách nabíjení.

Moto g7 plus si zakládá na výkonu. Telefon s mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 636 a 6,2" Full HD + displejem s výřezem ve tvaru slzy zaujme například stereo reproduktory Dolby Audio. To vše je podpořeno celodenní výdrží se 27W nabíjením nebo fotoaparátem s AI.

Na práci s multimédii se soustředí model moto g7. Videa a obrázky ožívají na 6,2" Max Vision Full HD + displeji s minimalistickým výřezem. Systém duálních fotoaparátů je vybaven efekty (pro rozmazání, zvýrazněné barvy apod.), automatickým zachycením úsměvu a funkcí Google Lens. Dále potěší rychlé dobíjení nebo mobilní platforma Snapdragon 632.

Kompaktní moto g7 play disponuje 5,7" Max Vision displejem s poměrem stran 19: 9. A pokud přijde moment, který se opakuje jednou za život, stihnete ho zachytit díky 13MPx zadnímu fotoaparátu s PDAF a nulovým zpožděním závěrky.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok