Mobilní revoluce ve střední třídě

Společnost Samsung představila nové portfolio smartphonů řady Galaxy A. Nabídka na českém trhu čítá pět modelů, mimo jiné Galaxy A70 a Galaxy A80. Samsung tak vytvořil nejsilnější produktovou řadu v daném segmentu. Řada Galaxy A přináší řadu inovací a mladé generaci uživatelů nabízí funkce vlajkových lodí za dostupnější ceny.

Smartphone Galaxy A70 je vybaven 6,7" displejem Infinity-U s poměr stran 20:9, který se rozpíná doslova od okraje k okraji a uživatele ruší jen miniaturním a nevtíravým výběžkem selfie kamery. Elegantní a ergonomický design zároveň umožňuje optimální držení přístroje. Zdokonalený trojitý zadní fotoaparát je vybaven hlavním objektivem s rozlišením 32 Mpx doplněným 5Mpx objektivem umožňujícím nastavit hloubku ostrosti a 8Mpx ultra-širokoúhlým objektivem ideálním pro pořizování panoramatických fotografií. Galaxy A70 se dodává se 4 500mAh baterií s podporou rychlého (25W) nabíjení.

Nejpropracovanějším a nejinovativnějším smartphonem řady Galaxy A je model Galaxy A80. Nabízí 6,7" Infinity displej s FHD+ rozlišením, který pokrývá celou přední stranu, jíž nenarušují ani žádná fyzická tlačítka nebo selfie kamera. Telefon tak poskytuje unikátní design bez rušivých prvků. V kombinaci se zvukem Dolby Atmos nabízí pohlcující multimediální zážitek. Novinka je vybavena inovativním výsuvným otočným mechanismem se dvěma objektivy – super-širokoúhlým 48Mpx objektivem a 3D objektivem pro práci s hloubkou ostrosti s rozlišením 8 Mpx. Baterie s kapacitou 3 700 mAh poskytuje svobodu i během náročnějších pracovních dnů. Ani v tomto případě nechybí rychlé 25W nabíjení.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok