Cenově výhodné tiskárny, které odrážejí designové trendy

Oceňované tiskárny EcoTank společnosti Epson dostaly v modelech L3156 a L3160 nový stylový vzhled s kompaktními rozměry a bílým provedením, a jsou tak vhodné pro nasazení v moderních (pracovních) prostorech.

Nové tiskárny řady EcoTank mají nový, prostorově úsporný design. Nádržka na inkoust už se nenachází na straně, ale je umístěna v přední části tiskárny. Kromě úspory místa tato úprava znamená, že je dobře vidět, kolik inkoustu zbývá. Nové lahvičky navíc není třeba mačkat, takže doplňování inkoustu je snadné a čisté, a do každé nádržky lze vložit pouze lahvičku se správnou barvou.

Stejně jako ostatní cenově výhodné produkty řady EcoTank mají i tyto tiskárny velkou inkoustovou nádržku, kterou doplníte z lahviček s inkoustem s vysokou výtěžností. Součástí balení jsou lahvičky se zásobou inkoustu, která vystačí až na tři roky. Při skvělém poměru ceny a výkonu mohou spotřebitelé ušetřit až 90 % nákladů na inkoust. Náhradní lahvičky s inkoustem jsou cenově dostupné.

Na tiskárně EcoTank lze snadno tisknout z mobilních telefonů, tabletů a notebooků. Prostřednictvím připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct mohou uživatelé odesílat dokumenty k tisku z chytrých zařízení s využitím aplikace Epson iPrint. Pomocí funkce Epson Email Print je dokonce možné přijímat soubory téměř odkudkoliv ze světa.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok