Fujitsu uvedlo na trh nejlehčí konvertibilní byznys notebook na světě

Společnost Fujitsu představila nejlehčí firemní konvertibilní PC na světě – LIFEBOOK U939X s integrovanou přihrádkou pro digitální pero s indukčním nabíjením. Tenký model U939X je rychlý a výkonný jako klasický notebook, po překlopení displeje se však dá používat jako tablet.

Počítač s hmotností 1 015 gramů umožňuje náročným firemním uživatelům nahradit běžný notebook a tablet jediným zařízením typu 2 v 1.

Nový 13,3palcový LIFEBOOK U939X je chráněn odolným krytem z hořčíkové slitiny a má dotykový antireflexní displej, digitální pero a plnohodnotnou klávesnici. Při náročnější práci nebo prezentaci uživatelé ocení také vestavěný HDMI konektor pro externí monitor a díky ethernetovému portu a doplňkovému 4G/LTE modulu získají i další možnosti připojení k firemní síti nebo internetu, aniž by s sebou museli nosit jakékoli adaptéry.

LIFEBOOK U939X je vybaven nejnovějším procesorem Intel Core vPro. Nabízí také přesné digitální pero s technologií Wacom AES, se kterým lze v tabletovém režimu snadno přidávat poznámky do dokumentů nebo se digitálně podepisovat přímo na displeji zařízení.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok