Lenovo představilo značku ThinkBook. Pojme modely pro malé a střední podniky

Na základě svého výzkumu mezi uživateli společnost Lenovo navrhla řadu ThinkBook tak, aby splňovala požadavky firem na služby a výkon. Zároveň však myslelo i na cenovou dostupnost a stylový design, který osloví nastupující generaci zaměstnanců.

Počítače řady ThinkBook působí prémiovým dojmem díky možnosti rozevření víka až do 180°, tenkým rámečkům i elegantní kovové konstrukci z hliníku a hořčíku, která notebooky odlehčila na 1,5 kg u 14“ verze a na 1,34 kg u 13“ modelu.

Nové počítače přinášejí některé vlastnosti známé ze světa chytrých telefonů. Zařízení může např. stahovat e-maily, přijímat upozornění ze Skype nebo aktualizovat aplikace i v režimu spánku. Kromě toho se z režimu spánku probudí téměř ihned díky tlačítku Smart Power On nebo hlasovému příkazu (u vybraných modelů).

Série ThinkBook je vybavena 8. generací procesorů Intel Core, SSD a buď integrovanou grafikou Intel UHD 620, nebo dedikovaným čipem AMD Radeon 540X. Některé modely disponují i technologií RapidCharge, která za hodinu nabije baterii na 80 % kapacity.

Nechybí podpora široké škály služeb včetně Lenovo Premier Support, prodloužení záruky a aktualizací. Dále jde o on-site podporu „další den“ i mezinárodní záruční servis. ThinkBook dále přichází s funkcemi pro lepší self-management, který je zvlášť užitečný v menších firmách. Další z funkcí, předinstalovaný software Lenovo Vantage, nabízí nástroje pro diagnostiku hardwaru, uživatelské nastavení a automatickou instalaci důležitých aktualizací.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok