Cenově dostupné digital signage řešení s rozlišením UHD

Firma NEC uvedla na trh produkt MultiSync V554Q, který společnost posouvá do předvoje „revoluce v rozlišení“, která přináší na trh rozlišení UHD na menších a cenově dostupných displejích.

Trh s UHD zařízeními rychle roste, ale stále je omezen převážně na velkoplošné displeje s uhlopříčkou větší než 60 palců. Nabídka se nyní mění upgradem displejů s menší uhlopříčkou než 60“ z Full HD na UHD. Nový 55“ model V554Q přináší UHD rozlišení pro různá nasazení včetně firemního a maloobchodního prostředí, dispečerských pracovišť, reklamy a pohostinství.

UHD má oproti technologii Full HD mnoho výhod včetně značně zvýšené hustoty pixelů

(3 840 x 2 160 oproti 1 920 x 1 080 pro Full HD), což přináší například snadnější čitelnost obsahu z dlouhé i krátké vzdálenosti. Díky tomu je V554Q vhodný pro celou řadu využití včetně digital signage, dispečerských pracovišť, konferenčních místností, technických prezentací, CAD/CAM aplikací atd.

Novinka nabízí díky funkci SpectraView engine s možností hardwarové kalibrace konstantní reprodukci barev v celé průběhu životnosti zařízení. Displej je kompatibilní s platformou NEC Open Modular intelligence (OMi), která umožňuje propojení mezi zdrojem obsahu a displejem, a přináší tak výkonné „stand alone“ řešení.

Díky internímu multimediálnímu přehrávači, případně volitelnému Raspberry Pi počítači nebo slot-in PC s výkonem až na úrovni procesorů Intel Core i7, lze zařízení začlenit do existující infrastruktury bez náročných příprav a přemýšlení, kam umístit externí PC a jak zařízení propojit. V řešení NEC je vše modulární součástí displeje a zákazník si pouze nadefinuje potřebné výkonové spektrum.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok