Sony rozšířilo modelovou řadu Extra Bass o nová sluchátka

Společnost Sony představila nový přírůstek do rodiny audio produktů, jejichž doménou jsou hluboké basy. Nová bezdrátová sluchátka WH-XB900N s funkcí odstranění okolního hluku rozšiřují řadu výrobků série Extra Bass. Z dalších funkcí zaujme podpora hlasových asistentů nebo až 30hodinová výdrž baterie.

S novými bezdrátovými sluchátky WH-XB900N uslyšíte díky digitálnímu odstranění okolního hluku basy a nic než basy. Digitální odstranění okolního hluku eliminuje ruchy z okolí, takže v každé skladbě uslyšíte ještě více detailů. Pro případy, kdy své okolí potřebujete slyšet, jsou sluchátka vybavena funkcí „quick attention“. Stačí se dotknout pravé strany sluchátek, abyste rychle ztlumili hudbu. Sluchátka jsou ovládána touchpadem na pravé straně, který umožní dotykem prstu začít přehrávat hudbu, zastavit přehrávání, vrátit se k předchozí skladbě, přeskočit skladbu nebo upravit hlasitost.

Sluchátka disponují také kodekem LDAC a funkcí DSEE pro ještě lepší kvalitu zvuku a při přehrávání hudby nabídnou až 30hodinovou výdrž. Funkce rychlého nabíjení zajistí až hodinu bezdrátového poslechu po pouhých několika minutách nabíjení.

Sluchátka jsou optimalizována pro Google Assistant, Amazon Alexa a nativní asistenty v chytrém telefonu (například Siri), což zajistí snadné bezdotykové používání. Stačí pouze ťuknout na programovatelné tlačítko a požádat oblíbenou asistenční aplikaci, aby přehrála vaše oblíbené skladby nebo zařídila něco dalšího.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok