Mechanika“ s nastavitelnou výškou aktivace kláves a OLED displejem

Společnost SteelSeries uvedla na trh mechanické klávesnice s možností nastavení výšky aktivace spínačů. Modely Apex Pro a Apex Pro TKL umožňují přizpůsobení dráhy stisku každého tlačítka, což napomůže přesnosti a rychlosti. Citlivost lze měnit na základě konkrétní spuštěné hry nebo aplikace.

Obecně platí, že hojně píšící uživatelé a někteří hráči preferují nižší, tedy delší, aktivační bod (3,6 mm) pro maximální přesnost, zatímco ostatní si zakládají na okamžité velmi citlivé aktivaci (0,4 mm), tedy vysokém aktivačním bodu pro maximální rychlost.

Patentované spínače OmniPoint v klávesnici Apex Pro využívají magnetické senzory, které umožní přizpůsobení vhodné citlivosti pro každý druh činnosti. V porovnání s tradičními mechanickými spínači poskytují i významně rychlejší odezvu. V softwaru SteelSeries Engine lze nastavit automatickou změnu při zapnutí her, jako např. Counter-Strike: Global Offensive, nebo jiných každodenních aktivit.

Spolu s novými spínači přichází série Apex Pro s integrovaným OLED displejem. Ten kromě zobrazení různých upozornění z aplikací, jako je Discord, Spotify a her jako CS:GO nebo Dota2, usnadňuje hráčům nastavení výšky aktivace tlačítek přímo na klávesnici. Displej doplňuje otočný kovový váleček a multimediální tlačítko.

Klávesnice vyrobené z leteckého hliníku nabízejí dynamické RGB podsvícení pro každé tlačítko zvlášť. Vlastní paměť uchovává pět uživatelských profilů. Oba modely jsou dodávány s odnímatelnou magnetickou podložkou pod zápěstí.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok