Pro klid každého řidiče

Designově povedená a kompaktní kamera MiVue C570 je cenově dostupnou variantou kamer Mio se zajímavou výbavou. Do vínku dostala senzor STARVIS od Sony, objektiv se světelností F1.8, upozorňování na radary, vestavěné GPS, záznam po nárazu díky G-Senzoru i aktivní parkovací režim.

CMOS snímač STARVIS od Sony poskytuje i za špatných světelných podmínek věrné barvy a vysoký kontrast. Citlivostí se snímač blížící infračervenému pásmu, což znamená, že se palubní kamera svými parametry téměř blíží nočnímu vidění. Se 150° zorným úhlem a clonou objektivu F1.8 zachytí kamera vše, co při jízdě vidí samotný řidič. Záznamy se ukládají v rozlišení Full HD 1 080p při 30 fps.

Po celou dobu záznamu jsou ukládány údaje o GPS pozici a rychlosti; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožňuje nastavení varování při překročení definované rychlosti.

Zařízení obsahuje předinstalovanou databázi radarů a kamer na křižovatkách, a řidiče na tato místa upozorňuje.  Data jsou aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, ve zhruba měsíčním intervalu. Tříosý G-Senzor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí nouzový záznam události, který se uloží do speciální paměti mimo běžnou nahrávací smyčku.

Díky technologii detekce pohybu se kamera automaticky aktivuje a nahraje video např. na základě pohybu před vozidlem. Kamera v tomto případě vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím MiVue Smartbox II, který lze dokoupit.

S MiVue C570 jsou kompatibilní i zadní kamery, například Mio MiVue A30, s tím, že součástí balení je i dostatečně dlouhý propojovací kabel.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok