Blackview chystá smartphone s kapacitou baterie 13 000 mAh

Odolné telefony na trhu nemají nějak velké zastoupení a většinou se do nich pouští menší výrobci. I když svou řadu Xcover má i Samsung. Blackview je jedním takovým výrobcem odolných telefonů. Tentokrát chystá telefon, který nejen že odolá pádům a vodě, ale bude mít i obrovskou baterii.

Blackview BV9100 má být odolným smartphonem, který bude oplývat obrovskou kapacitou akumulátoru. Ta bude činit 13 000 mAh a chybět nebude ani podpora 30W superrychlého nabíjení. Nabít totiž akumulátor do 100 %, když má kapacitu jako většina powerbank, bude totiž nějakou chvíli trvat, ale to se pak nemálo odrazí i na výdrži, která by měla být i několik dní.

Kromě velké baterie se tedy dočkáme i velmi odolného těla, které ale nemá být nějak výjimečně tlusté. Robustní design doplní dvě čočky hlavního fotoaparátu na zádech (z nichž hlavní bude mít 16 Mpx) a jedna 13 Mpx, která se bude skrývat v kapkovitém výřezu na displeji. Nebudou chybět ani žádoucí certifikace jako IP68, IP69K a MIL-STD-810 G, které zaručují zvýšenou odolnost telefonu proti vodě, prachu a tlaku.

To je ale vlastně vše, co nám prozatím výrobce na svých stránkách prozradil. Telefon však již prošel testem v AnTuTu, což nám odhalilo další jeho specifikace. Těšit se tedy můžeme procesor MediaTek Helio P35, 4 GB RAM a 64 GB paměti pro vaše data. To není moc, takže potěší i přítomnost slotu na microSD karty s podporou až dalších 256 GB. 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok